Změna velikosti textu:   A  A  A

Název služby

Rodinná asistence

Služba

Služby sociální prevence
Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Forma poskytování služby

Terénní a ambulantní se specifikací, kde je která poskytována - viz níže.

Zařízení poskytovatele

Rodinná asistence
U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Kontakty

telefon: 733 535 580, 733 535 588
e-mail: helpinops@atlas.cz
web: www.help-in.cz

Vedoucí zařízení

Mgr. Jana Hančilová

Název poskytovatele

Help-in, o.p.s.

Adresa poskytovatele

U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Komu je služba určena

Děti, mládež a rodina
Děti a rodiče dětí, kteří jsou v evidenci oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu a zároveň rodiny, které o službu projeví zájem a v registru oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu nejsou.

Věková kategorie

Rodiny s dětmi (0 – 18 let)

Provozní doba

Ambulantní provozní doba
pondělí: Zavřeno
úterý: Zavřeno
středa: 12:30 - 17:00
čtvrtek: Zavřeno
pátek: Zavřeno
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno
Terénní provozní doba
pondělí: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
úterý: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
středa: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
čtvrtek: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
pátek: 07:00 - 13:00
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno

Ostatní informace

Terénní služba:              

V místě bydliště rodiny, v širším společenském prostředí – škola atd., na území, pro které MěÚ Bruntál vykonává rozšířenou působnost státní správy.

Ambulantní služba:       

V sídle společnosti na adrese U Rybníka 4, Bruntál.

Stručná charakteristika - poslání a cíl služby:

Cílem terénní služby Rodinné asistence je minimalizovat počty dětí v ústavní výchově prostřednictvím stabilizace a obnovení funkčnosti v rodinách, ve kterých nařízení ústavní výchovy dítěte/dětí hrozí nebo zlepšit poměry v rodinách tak, aby mohla být ústavní výchova zrušena a dítě/děti se mohly vrátit zpět do svého přirozeného prostředí.

Poskytované činnosti

1) Pracovně výchovná činnost s dětmi a dospělými:

 • Podpora při vedení a udržování domácností
 • Pomoc při celkovém zlepšování péče o vlastní domácnost
 • Pomoc při sestavení rozpočtových výdajů
 • Podpora soběstačnosti

2) Pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s rodinou:

 • Podpora a nácvik rodičovského chování
 • Upevňování pout mezi dětmi a rodiči – společné a smysluplné trávení volného času, společné aktivity
 • Podpora v oblasti rodičovských schopností a dovedností

3) Pomoc při vyřizování běžných záležitostí:

 • Praktický nácvik a zvládnutí činností do doby, než je klient schopen zvládnout situaci vlastními silami (správné vyplňování nejrůznějších úředních dokladů, praktický doprovod na úřady, poskytování rad ohledně návazné péče)

4) Zajištění podpory a podmínek pro vzdělávání dětí:

 • Pomoc při doučování a přispění ke zlepšení školního prospěchu
 • Pomoc při řešení výchovných problémů ve škole
 • Dohled a pomoc při přípravě dětí na vyučování

5) Nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních dovedností dětí.

6) Zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity.

7) Doprovod dětí do školy, školských zařízené, k lékaři, na zájmové aktivity i zpět.

8) Socioterapeutické činnosti vedoucí k rozvoji nebo uchování osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování.

Doplňkové služby

Fakultativní činnosti:

 • Volnočasové skupinové aktivity pro klienty a jejich děti, případně samostatné akce pro klienty a děti (workshopy, výlety, konference atd.).
 • Pomoc při zlepšení a stabilizaci ekonomické situace v rodině. Finanční a dluhové poradenství.

Cena služby

Bezplatná

Zobrazit hodnoceni
Přidat nové honocení

Nové hodnocení

Počet hvězd: Hodnocení:

cheap pharmacy online pharmacy online no prescription on line pharmacy international pharmacy pharmacy online cheap https://www.artstation.com/etnyqs6

Počet hvězd: Hodnocení:

Allow me to offer you a trace before you decide to get excited about bots that seem like "Instagram-like" bot. Social media marketing platforms are very Highly developed "cash extraction" designs. Insta makes it simple to make an natural and organic viewers. In another action, they'll change the algorithm in an effort to reduce the achieve of your account and afterwards cost you for a similar number of people Earlier. Entrepreneurs within the speediest-expanding sector (style food, Alcoholic beverages and vogue) are now required to spend significant quantities of dollars to reach their tricky-acquired shoppers. Marketers are overloaded and do not slumber properly in the late in the evening trying to discover revenue procedures by means of Instagram. Instagram necessitates people to purchase adverts. Instagram makes it more durable to Screen your material for your followers without having Charge. The System will Restrict your access and force advertisers to pay for to succeed in your followers. Usually do not squander your time and energy attempting to acquire far more followers or "likes". In its place take advantage of the proven strategies for expansion hacking. That's what I am in a position to assist you with. So? What's an report instagram bot?

Počet hvězd: Hodnocení:

Find out to become an improved writer. Composing is communication at its heart. Becker states that producing is about putting your feelings on paper and receiving Others to accept your Strategies. Composing, just like all other forms of conversation, will get much better by way of observe. It is not a necessity to write superior It can are available a normal way as you work at it. It can be accurate! Blogs are not merely a superb way to transform your website's composing, but In addition it offers a wonderful possibility to reinforce all elements of your creating, from company e-mails and texts into the novel you've got usually wished to create. Locate new pals. Becker writes "No matter if you happen to be employing electronic mail, remarks, or even social media marketing, you might be described as a shock for you how briskly folks join on-line." Which is real! It is really genuine! The Minimalists website would be the main reason For a lot of of my most vital connections in the final ten years. These incorporate friendships with prolonged-term own and business enterprise interactions which had been forged through this web site. You may become far more confident. Becker writes "Running a blog can help you explore better self confidence in your lifetime." It really is actual. Composing how to schedule and plan instagram and blog posts yara michels helps us greater understand our lives plus the ramifications of our actions.

Počet hvězd: Hodnocení:

https://ug-online.ru/

Počet hvězd: Hodnocení: