Změna velikosti textu:   A  A  A

Název služby

Rodinná asistence

Služba

Služby sociální prevence
Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Forma poskytování služby

Terénní a ambulantní se specifikací, kde je která poskytována - viz níže.

Zařízení poskytovatele

Rodinná asistence
U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Kontakty

telefon: 733 535 580, 733 535 588
e-mail: helpinops@atlas.cz
web: www.help-in.cz

Vedoucí zařízení

Mgr. Jana Hančilová

Název poskytovatele

Help-in, o.p.s.

Adresa poskytovatele

U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Komu je služba určena

Děti, mládež a rodina
Děti a rodiče dětí, kteří jsou v evidenci oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu a zároveň rodiny, které o službu projeví zájem a v registru oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu nejsou.

Věková kategorie

Rodiny s dětmi (0 – 18 let)

Provozní doba

Ambulantní provozní doba
pondělí: Zavřeno
úterý: Zavřeno
středa: 12:30 - 17:00
čtvrtek: Zavřeno
pátek: Zavřeno
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno
Terénní provozní doba
pondělí: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
úterý: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
středa: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
čtvrtek: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
pátek: 07:00 - 13:00
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno

Ostatní informace

Terénní služba:              

V místě bydliště rodiny, v širším společenském prostředí – škola atd., na území, pro které MěÚ Bruntál vykonává rozšířenou působnost státní správy.

Ambulantní služba:       

V sídle společnosti na adrese U Rybníka 4, Bruntál.

Stručná charakteristika - poslání a cíl služby:

Cílem terénní služby Rodinné asistence je minimalizovat počty dětí v ústavní výchově prostřednictvím stabilizace a obnovení funkčnosti v rodinách, ve kterých nařízení ústavní výchovy dítěte/dětí hrozí nebo zlepšit poměry v rodinách tak, aby mohla být ústavní výchova zrušena a dítě/děti se mohly vrátit zpět do svého přirozeného prostředí.

Poskytované činnosti

1) Pracovně výchovná činnost s dětmi a dospělými:

 • Podpora při vedení a udržování domácností
 • Pomoc při celkovém zlepšování péče o vlastní domácnost
 • Pomoc při sestavení rozpočtových výdajů
 • Podpora soběstačnosti

2) Pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s rodinou:

 • Podpora a nácvik rodičovského chování
 • Upevňování pout mezi dětmi a rodiči – společné a smysluplné trávení volného času, společné aktivity
 • Podpora v oblasti rodičovských schopností a dovedností

3) Pomoc při vyřizování běžných záležitostí:

 • Praktický nácvik a zvládnutí činností do doby, než je klient schopen zvládnout situaci vlastními silami (správné vyplňování nejrůznějších úředních dokladů, praktický doprovod na úřady, poskytování rad ohledně návazné péče)

4) Zajištění podpory a podmínek pro vzdělávání dětí:

 • Pomoc při doučování a přispění ke zlepšení školního prospěchu
 • Pomoc při řešení výchovných problémů ve škole
 • Dohled a pomoc při přípravě dětí na vyučování

5) Nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních dovedností dětí.

6) Zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity.

7) Doprovod dětí do školy, školských zařízené, k lékaři, na zájmové aktivity i zpět.

8) Socioterapeutické činnosti vedoucí k rozvoji nebo uchování osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování.

Doplňkové služby

Fakultativní činnosti:

 • Volnočasové skupinové aktivity pro klienty a jejich děti, případně samostatné akce pro klienty a děti (workshopy, výlety, konference atd.).
 • Pomoc při zlepšení a stabilizaci ekonomické situace v rodině. Finanční a dluhové poradenství.

Cena služby

Bezplatná

Zobrazit hodnoceni
Přidat nové honocení

Nové hodnocení

Počet hvězd: Hodnocení:

Совершенно согласна. --- Верная фраза видеонаблюдение красноярск, монтаж видеонаблюдение и https://bombachannel.com/2021/06/29/peralatan-pemadaman-hose-fitting/ cms видеонаблюдения

Počet hvězd: Hodnocení:

online pharmacies medicine online shopping international pharmacy online medicine shopping canadian pharmacy king https://www.viki.com/users/canadianpharmaciess/about

Počet hvězd: Hodnocení:

Занимаемся привлечением клиентов в интернет ресурсы. Мы работаем с крупными производителями и ритейлерами России. В данный момент открыты для новых предложений. Чем занимается ваш проект? Вы будете искать клиентов? Создадим сайты для компании или для конкретных продуктов, оптимизируем для поисковых систем (СЕО), привлечем новых покупателей. Мы поможем вам разобраться и пройдём этот путь вместе с самого начала. E-mail: shamiltabas@yandex.ru Звоните, нет времени ждать! +7 (977) 959-05-13

Počet hvězd: Hodnocení:

Chráněný prohlížeč nové generace s kryptografií Ximera Důvěrný prohlížeč je nástroj, který vám umožní udržet Online anonymitu a spravovat informace, které chcete nebo nechcete sdílet s ostatními. Vývojáři výrazně uspěli při vytváření NESLEDOVANÉHO softwaru a Ximera je toho zářným příkladem. Ximera-nový přístup k soukromí 1. Navštivte jakékoli webové stránky 100% inkognito bez trackerů 2. Vyhnout se vytvoření digitálního fingerprint-digitálního tisku, který ponechává většinu nechráněných uživatelů 3. Uchovávejte jakoukoli aktivitu online v tajnosti a šifrujte profil 4. Vytvářet různá pracovní prostředí, přidávat další členy a přenášet své šifrované profily nebo je ukládat na dálku 5. Automatické generování parametrů výměny otisků Prohlížeč Ximera je jednoduchý, snadno použitelný a naprosto bezpečný. S jeho používáním se surfování na webu nebude lišit od běžného-s výjimkou vysoké úrovně anonymity na internetu jak to funguje Ximera je založena na principech kryptografie, které umožňují matení digitálních tisků a brání webům shromažďovat a kompilovat informace o aktivitě svých návštěvníků. Po vytvoření kryptografického klíče vytvoří anonymní prohlížeč falešné digitální tisky a použije je při návštěvě určitých zdrojů a při hledání. Možnosti chiméry lze využívat kolektivně-prohlížeč podporuje možnost vytváření příkazových účtů a umožňuje vytvářet velké množství profilů prohlížeče. Stáhnout a seznámit se s antidetekt prohlížečem ximera je možné na webu antidetect browser a s uvedením, že z tohoto fóra získat 50% slevu na tarify! antidetekt funguje jak na Windows, tak na Linuxu K dispozici je také affiliate program, který vám platí vždy za daného uživatele až 40% plateb, doporučte prohlížeč antidetec ximera a vydělávejte na novém produktu

Počet hvězd: Hodnocení:

Уличные тренажеры в Киеве встречаются все чаще.Уличные тренажеры могут быть установлены где угодно на улицах крупных городов и в сельской местности, в военных городках, на школьных площадках или в парке.Предлагаемый ассортимент не ограничивается вышеперечисленными конструкциями, компания предлагает профессиональные комплексы .Seller mf818 1,725 100 , Location Studio City, California , Ships to US many other countries, Item 252596009031 Please check out picture before bidding.В случае работы с металлическими элементами, то перекладину монтируют посредством сварочных работ. уличные спорткомплексы тренажеры Оборудование для спортивной плозадки.Гребной тренажер interatletika sl 135.А нам ведь это совершенно не нужно.Применяемые нами спортивные покрытия для спортивных площадок может быть монолитное на основе резиновой крошки производства Playtop Англия так и искусственной травы производства AVALON Голландия .Вообще, идей может быть очень много.