Změna velikosti textu:   A  A  A

Název služby

Rodinná asistence

Služba

Služby sociální prevence
Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Forma poskytování služby

Terénní a ambulantní se specifikací, kde je která poskytována - viz níže.

Zařízení poskytovatele

Rodinná asistence
U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Kontakty

telefon: 733 535 580, 733 535 588
e-mail: helpinops@atlas.cz
web: www.help-in.cz

Vedoucí zařízení

Mgr. Jana Hančilová

Název poskytovatele

Help-in, o.p.s.

Adresa poskytovatele

U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Komu je služba určena

Děti, mládež a rodina
Děti a rodiče dětí, kteří jsou v evidenci oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu a zároveň rodiny, které o službu projeví zájem a v registru oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu nejsou.

Věková kategorie

Rodiny s dětmi (0 – 18 let)

Provozní doba

Ambulantní provozní doba
pondělí: Zavřeno
úterý: Zavřeno
středa: 12:30 - 17:00
čtvrtek: Zavřeno
pátek: Zavřeno
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno
Terénní provozní doba
pondělí: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
úterý: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
středa: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
čtvrtek: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
pátek: 07:00 - 13:00
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno

Ostatní informace

Terénní služba:              

V místě bydliště rodiny, v širším společenském prostředí – škola atd., na území, pro které MěÚ Bruntál vykonává rozšířenou působnost státní správy.

Ambulantní služba:       

V sídle společnosti na adrese U Rybníka 4, Bruntál.

Stručná charakteristika - poslání a cíl služby:

Cílem terénní služby Rodinné asistence je minimalizovat počty dětí v ústavní výchově prostřednictvím stabilizace a obnovení funkčnosti v rodinách, ve kterých nařízení ústavní výchovy dítěte/dětí hrozí nebo zlepšit poměry v rodinách tak, aby mohla být ústavní výchova zrušena a dítě/děti se mohly vrátit zpět do svého přirozeného prostředí.

Poskytované činnosti

1) Pracovně výchovná činnost s dětmi a dospělými:

 • Podpora při vedení a udržování domácností
 • Pomoc při celkovém zlepšování péče o vlastní domácnost
 • Pomoc při sestavení rozpočtových výdajů
 • Podpora soběstačnosti

2) Pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s rodinou:

 • Podpora a nácvik rodičovského chování
 • Upevňování pout mezi dětmi a rodiči – společné a smysluplné trávení volného času, společné aktivity
 • Podpora v oblasti rodičovských schopností a dovedností

3) Pomoc při vyřizování běžných záležitostí:

 • Praktický nácvik a zvládnutí činností do doby, než je klient schopen zvládnout situaci vlastními silami (správné vyplňování nejrůznějších úředních dokladů, praktický doprovod na úřady, poskytování rad ohledně návazné péče)

4) Zajištění podpory a podmínek pro vzdělávání dětí:

 • Pomoc při doučování a přispění ke zlepšení školního prospěchu
 • Pomoc při řešení výchovných problémů ve škole
 • Dohled a pomoc při přípravě dětí na vyučování

5) Nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních dovedností dětí.

6) Zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity.

7) Doprovod dětí do školy, školských zařízené, k lékaři, na zájmové aktivity i zpět.

8) Socioterapeutické činnosti vedoucí k rozvoji nebo uchování osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování.

Doplňkové služby

Fakultativní činnosti:

 • Volnočasové skupinové aktivity pro klienty a jejich děti, případně samostatné akce pro klienty a děti (workshopy, výlety, konference atd.).
 • Pomoc při zlepšení a stabilizaci ekonomické situace v rodině. Finanční a dluhové poradenství.

Cena služby

Bezplatná

Zobrazit hodnoceni
Přidat nové honocení

Nové hodnocení

Počet hvězd: Hodnocení:

Regards! My name is Alden and I'm happy to be at socialnisluzby.mubruntal.cz. I was born in Luxembourg but now I'm a student at the City University of New York. I'm normally an hard-working student but this semester I had to travel abroad to visit my kinfolk. I knew I wouldn’t have time to complete my annotated bibliography, so I’ve found a great solution to my problem - ESSAYERUDITE.COM >>> https://essayerudite.com/write-my-essay/ I had to order my paper, because I was pressed for time to finish it myself. I prefer EssayErudite as my annotated bibliography writing service because it’s reputable and has a lot of experience in this market. I received my order on time, with proper style and formatting. (annotated bibliography, 68 pages, 5 days, Master's) I never thought it could be possible to order annotated bibliography from an online writing service. But I tried it, and it was successful! I would surely advise this essay writing service to all my friends ;)

Počet hvězd: Hodnocení:

Cześć, gracze! Chciałbym uruchomić temat tatuaży garniturów w jednej z moich wyjątkowych zabaw - Saints Row. Poza współczesna nie tylko absorbuje uwagę naszą zabawą oraz częścią, natomiast też wyraźnie zaznacza kulturę gangów poprzez unikalne tatuaże, które rozdają jej członkowie. W świecie sztuki Saints Row, tatuaże odgrywają zasadniczą rolę jako przejaw przynależności do szczególnej partii, symbolizując lojalność, przemoc także działanie w wyścigi a rozgrywki między gangami. Systematycznie są one jeszcze grane do identyfikacji członków gangu oraz jak procedura sztuki, jaka ciągnie tożsamość grupową. Co mniemacie o zwyczaju, w jaki Saints Row prezentuje tatuaże gangów? Lub dbacie, iż są one wiarygodnym odzwierciedleniem kultury gangowej, czyli że dużo liczą składnik fikcji i baśni ważny dla rozrywek komputerowych? Jakie doznania przynoszą w Was też algorytmy także azaliż obejmują one czar na Wasze spróbowanie z uciechą? Wybierał i zachęcić Was do rozbierania się swoimi popularnymi typami tatuaży z płynności Saints Row, i zarówno do debacie na element świadczenia a symboliki tatuaży w klasie gangowej oraz ich zasięgu na robienie tożsamości perspektywie w sztukach komputerowych. Nakłaniam do obustronnej dyskusji na motyw tatuaży gangów w frajdzie Saints Row! Zobacz nasz [url=https://tattoo-arena.blogspot.com/2024/01/tatuaze-gangow-w-grze-saints-row.html]zestaw do tatuażu[/url] Witam serdecznie

Počet hvězd: Hodnocení:

you guys just went viral! the team here just received a massive shoutout in an eye-opening piece! ?? Did you guys catch this yet? I stumbled upon it during my daily social media dive, and it's too good not to share. Here's the link: https://ibit.ly/let-us-feature-your-business-153 Absolutely thrilling! ?Big congrats to everyone involved; you're absolutely crushing it! Don't miss out on checking this out

Počet hvězd: Hodnocení:

Он эффективен в отношении микробов, вирусов, плесени, грибка. Процедура озонирования квартиры направлена на общую глубокую дезинфекцию помещения [url=https://ozon-prom.ua/part/disinfection-sumy-remove-odor/]озонування офісу[/url]

Počet hvězd: Hodnocení:

beobachten sie die neuesten ou nonno fotte nipota foc sessovideo suocere chubby indian slut gets creampied in her hairy pussy horny young brunette https://www.siboma.ru/bitrix/redirect.php?event1=click_to_call&event2=&event3=&goto=http://tubeenjoy.lol/index601.html italiana tettona pelosa bruna sexymuvies free download com marissa busty blonde babe posing naked fakeagent two pairs of tits indian pornagirl sexy free down load elexis monroe anita dark lesbian video hist sexy xnxx