Změna velikosti textu:   A  A  A

Název služby

Rodinná asistence

Služba

Služby sociální prevence
Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Forma poskytování služby

Terénní a ambulantní se specifikací, kde je která poskytována - viz níže.

Zařízení poskytovatele

Rodinná asistence
U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Kontakty

telefon: 554 219 210, 553 034 535, 733 535 580, 733 535 588
e-mail: helpinops@atlas.cz
web: www.help-in.cz

Vedoucí zařízení

Mgr. Jana Hančilová

Název poskytovatele

Help-in, o.p.s.

Adresa poskytovatele

U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Komu je služba určena

Děti, mládež a rodina
Děti a rodiče dětí, kteří jsou v evidenci oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu a zároveň rodiny, které o službu projeví zájem a v registru oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu nejsou.

Věková kategorie

Rodiny s dětmi (0 – 18 let)

Provozní doba

Ambulantní provozní doba
pondělí: Zavřeno
úterý: Zavřeno
středa: 12:30 - 17:00
čtvrtek: Zavřeno
pátek: Zavřeno
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno
Terénní provozní doba
pondělí: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
úterý: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
středa: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
čtvrtek: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
pátek: 07:00 - 13:00
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno

Ostatní informace

Terénní služba:              

V místě bydliště rodiny, v širším společenském prostředí – škola atd., na území, pro které MěÚ Bruntál vykonává rozšířenou působnost státní správy.

Ambulantní služba:       

V sídle společnosti na adrese U Rybníka 4, Bruntál.

Stručná charakteristika - poslání a cíl služby:

Cílem terénní služby Rodinné asistence je minimalizovat počty dětí v ústavní výchově prostřednictvím stabilizace a obnovení funkčnosti v rodinách, ve kterých nařízení ústavní výchovy dítěte/dětí hrozí nebo zlepšit poměry v rodinách tak, aby mohla být ústavní výchova zrušena a dítě/děti se mohly vrátit zpět do svého přirozeného prostředí.

Poskytované činnosti

1) Pracovně výchovná činnost s dětmi a dospělými:

 • Podpora při vedení a udržování domácností
 • Pomoc při celkovém zlepšování péče o vlastní domácnost
 • Pomoc při sestavení rozpočtových výdajů
 • Podpora soběstačnosti

2) Pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s rodinou:

 • Podpora a nácvik rodičovského chování
 • Upevňování pout mezi dětmi a rodiči – společné a smysluplné trávení volného času, společné aktivity
 • Podpora v oblasti rodičovských schopností a dovedností

3) Pomoc při vyřizování běžných záležitostí:

 • Praktický nácvik a zvládnutí činností do doby, než je klient schopen zvládnout situaci vlastními silami (správné vyplňování nejrůznějších úředních dokladů, praktický doprovod na úřady, poskytování rad ohledně návazné péče)

4) Zajištění podpory a podmínek pro vzdělávání dětí:

 • Pomoc při doučování a přispění ke zlepšení školního prospěchu
 • Pomoc při řešení výchovných problémů ve škole
 • Dohled a pomoc při přípravě dětí na vyučování

5) Nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních dovedností dětí.

6) Zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity.

7) Doprovod dětí do školy, školských zařízené, k lékaři, na zájmové aktivity i zpět.

8) Socioterapeutické činnosti vedoucí k rozvoji nebo uchování osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování.

Doplňkové služby

Fakultativní činnosti:

 • Volnočasové skupinové aktivity pro klienty a jejich děti, případně samostatné akce pro klienty a děti (workshopy, výlety, konference atd.).
 • Pomoc při zlepšení a stabilizaci ekonomické situace v rodině. Finanční a dluhové poradenství.

Cena služby

Bezplatná

Zobrazit hodnoceni
Přidat nové honocení

Nové hodnocení

Počet hvězd: Hodnocení:

http://ug-online.ru

Počet hvězd: Hodnocení:

medical pharmacy online medicine shopping canadian pharmacy review canadian pharmacy cialis 20mg pharmacy in canada https://www.artstation.com/etnyqs6

Počet hvězd: Hodnocení:

Purchase Cheap Pharmacy Online With No Prescription! Choose http://www.latgalesamatnieki.lv/files/file/doc/kytril.xml - kytril Take http://www.etest.lt/userfiles/file/doc/maronil.xml - maronil Select http://eunlocker.com/Images/Editor/file/doc/spiractin.xml - spiractin Select http://www.eventenergy.ru/files/file/doc/principen.xml - principen Choose https://www.floridainvestment.cz/files/file/doc/alergex.xml - alergex Order http://www.goldgreiner.de/userfiles/file/doc/topamax.xml - topamax Buy http://hifitness.hu/userfiles/file/doc/xepin.xml - xepin Get https://www.hotpod.net.au/userfiles/file/doc/ceftin.xml - ceftin Buy http://karmatara.org.np/userfiles/file/doc/dibelet.xml - dibelet Pick http://www.latgalesamatnieki.lv/files/file/doc/domperidone.xml - domperidone And Get + 2 Free tabs for any order!

Počet hvězd: Hodnocení:

I-10 ramp to Highway 59 cleared after overturned 18-wheeler caused traffic delays. https://replit.com/@specmu1979/Stendra-In-South-Africa https://replit.com/@specmu1979/Avanafil-Stendra-En-Mexico https://replit.com/@specmu1979/Can-Stendra-Be-Taken-Daily https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Tablet-9 https://replit.com/@specmu1979/Stendra-200-Mg-Tablet https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Avanafil1 https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Coupon-2022 https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Ingredients https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Out-Of-Stock-3 https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Price-Per-Pill https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Fda-Label https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Loyalty-Card-From-Abbott https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Cash-Price https://replit.com/@specmu1979/How-To-Take-Avanafil-Stendra https://replit.com/@specmu1979/How-Is-Stendra-Taken https://www.geany.org/p/FfTP8/ https://rextester.com/WOMI91274 https://rextester.com/QSAFR62525 http://cpp.sh/2i4p7 https://rextester.com/QTGE79206

Počet hvězd: Hodnocení:

Allow me to provide you with a hint before you decide to get excited about bots that seem like "Instagram-like" bot. Social media marketing platforms are very State-of-the-art "cash extraction" types. Insta causes it to be very simple to generate an natural and organic audience. In the subsequent stage, they will change the algorithm so that you can lessen the attain of your account after which you can charge you for the same quantity of men and women Beforehand. Entrepreneurs during the swiftest-rising sector (fashion meals, alcohol and fashion) are now required to invest considerable amounts of revenue to reach their difficult-earned shoppers. Entrepreneurs are overloaded and do not sleep properly in the late in the evening making an attempt to find out gross sales tactics via Instagram. Instagram involves end users to buy commercials. Instagram can make it more difficult to Exhibit your content towards your followers without cost. The System will limit your reach and force advertisers to pay to reach your followers. Do not squander your time and efforts attempting to obtain more followers or "likes". Rather use the confirmed approaches for growth hacking. That's what I am ready To help you with. So? What's an instagram bot means?