Změna velikosti textu:   A  A  A

Název služby

Rodinná asistence

Služba

Služby sociální prevence
Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Forma poskytování služby

Terénní a ambulantní se specifikací, kde je která poskytována - viz níže.

Zařízení poskytovatele

Rodinná asistence
U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Kontakty

telefon: 733 535 580, 733 535 588
e-mail: helpinops@atlas.cz
web: www.help-in.cz

Vedoucí zařízení

Mgr. Jana Hančilová

Název poskytovatele

Help-in, o.p.s.

Adresa poskytovatele

U Rybníka 1568/4, Bruntál 792 01

Komu je služba určena

Děti, mládež a rodina
Děti a rodiče dětí, kteří jsou v evidenci oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu a zároveň rodiny, které o službu projeví zájem a v registru oddělení sociálně právní ochrany dětí městského úřadu nejsou.

Věková kategorie

Rodiny s dětmi (0 – 18 let)

Provozní doba

Ambulantní provozní doba
pondělí: Zavřeno
úterý: Zavřeno
středa: 12:30 - 17:00
čtvrtek: Zavřeno
pátek: Zavřeno
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno
Terénní provozní doba
pondělí: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
úterý: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
středa: 07:00 - 12:00, 12:30 - 15:30
čtvrtek: 07:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
pátek: 07:00 - 13:00
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno

Ostatní informace

Terénní služba:              

V místě bydliště rodiny, v širším společenském prostředí – škola atd., na území, pro které MěÚ Bruntál vykonává rozšířenou působnost státní správy.

Ambulantní služba:       

V sídle společnosti na adrese U Rybníka 4, Bruntál.

Stručná charakteristika - poslání a cíl služby:

Cílem terénní služby Rodinné asistence je minimalizovat počty dětí v ústavní výchově prostřednictvím stabilizace a obnovení funkčnosti v rodinách, ve kterých nařízení ústavní výchovy dítěte/dětí hrozí nebo zlepšit poměry v rodinách tak, aby mohla být ústavní výchova zrušena a dítě/děti se mohly vrátit zpět do svého přirozeného prostředí.

Poskytované činnosti

1) Pracovně výchovná činnost s dětmi a dospělými:

 • Podpora při vedení a udržování domácností
 • Pomoc při celkovém zlepšování péče o vlastní domácnost
 • Pomoc při sestavení rozpočtových výdajů
 • Podpora soběstačnosti

2) Pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s rodinou:

 • Podpora a nácvik rodičovského chování
 • Upevňování pout mezi dětmi a rodiči – společné a smysluplné trávení volného času, společné aktivity
 • Podpora v oblasti rodičovských schopností a dovedností

3) Pomoc při vyřizování běžných záležitostí:

 • Praktický nácvik a zvládnutí činností do doby, než je klient schopen zvládnout situaci vlastními silami (správné vyplňování nejrůznějších úředních dokladů, praktický doprovod na úřady, poskytování rad ohledně návazné péče)

4) Zajištění podpory a podmínek pro vzdělávání dětí:

 • Pomoc při doučování a přispění ke zlepšení školního prospěchu
 • Pomoc při řešení výchovných problémů ve škole
 • Dohled a pomoc při přípravě dětí na vyučování

5) Nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních dovedností dětí.

6) Zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity.

7) Doprovod dětí do školy, školských zařízené, k lékaři, na zájmové aktivity i zpět.

8) Socioterapeutické činnosti vedoucí k rozvoji nebo uchování osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování.

Doplňkové služby

Fakultativní činnosti:

 • Volnočasové skupinové aktivity pro klienty a jejich děti, případně samostatné akce pro klienty a děti (workshopy, výlety, konference atd.).
 • Pomoc při zlepšení a stabilizaci ekonomické situace v rodině. Finanční a dluhové poradenství.

Cena služby

Bezplatná

Zobrazit hodnoceni
Přidat nové honocení

Nové hodnocení

Počet hvězd: Hodnocení:

stromectol usa https://orderstromectoloverthecounter.com/ stromectol order https://orderstromectoloverthecounter.com/ stromectol https://orderstromectoloverthecounter.com/

Počet hvězd: Hodnocení:

Как играть в автоматы на деньги в Вулкан Royal? или Маски для лица от прыщей https://yourdesires.ru/beauty-and-health/face-care/11-maski-dlya-lica-ot-morschin.html

Počet hvězd: Hodnocení:

SEO-эксперт вместе с наиболее нежели 1 5-летним навыком деятельность в течение агентствах числового менеджмента. Иметь в распоряжении ухватка оптимизации, изучения крупнейших слов, управления расписаниями а тоже рассмотрения воронки медиа-контент-менеджмента. Промышленный исследование сайта, – Эволюция смыслового ядра: подбор первостепенных слов, кластеризация, – Шлифовка заполненного сайта, эволюция индустриальной проблемы с мишенью копирайтеров что-что тоже конструкторов программного предоставления, – Улучшение текстуры миров веб-сайта Сайт https://media-monster.ru/

Počet hvězd: Hodnocení:

Počet hvězd: Hodnocení:

Co wiec jest blog jak ubrac i uzyskac Czym jest blog, jak go zalozyc i zyc? Czy slyszales te wiadomosc, ze inny 17-letni bloger zarobil 20 milionow rubli w toku jednego roku? Przez chwile przecietny ktos ze srednia pensja musi isc 55 lat (czyli cale zycie), aby zarobic taka sama kwote. Co obecne istnieje blog, czemu jest poreczny takze jak go przygotowac? Oraz ewentualnie mozna na ostatnim zarobic kilka "lamow" miesiecznie? A ze wszyscy nas oklamuja? W obecnym tekscie przeanalizujemy wszystkie mozliwosci w ciemnych slowach. Moze z czasem staniesz sie odnoszacym sukcesy 17-letnim blogerem milionerem, kto wie = ) Co zatem istnieje blog w bezposrednich slowach, dlaczego i kto go marzy Klasyczne blogi tekstowe-grafomania w najczystszej postaci Mikro-blogi-dla tych, ktorzy nie lubia robic, ale lubia pieniadze Videoblog - zatem sa wielkie pieniadze Blogi, ktore tak wlasciwie nie sa blogami Najfajniejszy wyjscie na zalozenie bloga i zycie pieniedzy (Hardcore!) Na rozgrzewke przeanalizujmy w skrocie-czym jest blog "w ogole" i czemu jest pomocny. Co obecne jest blog w prostych slowach, dlaczego i kto go chce Slowo "blog" pochodzi z angielskiego "Web log". Doslownie tlumaczy sie to jako "dziennik/dziennik wydany w Internecie". Znaczy to, ze w staroslowianskim nazywaloby sie to" dziennikiem "lub"interwentem". A tak uzyjmy terminu "blog". Kwestia jest lekka. Myslisz sobie konto na indywidualnej z platform do czynienia e-dziennika i zaczynasz tam codziennie cos umieszczac. W relacji od strony potrafia toz istniec szybkie wpisy tekstowe, dlugie artykuly, Filmy, zdjecia lub wszystkie naraz. Blogerzy nie sa z pewnego bycia. Jezeli ktos zadeklarowal sie zalozyc bloga, ma co najmniej dwa cele. Pierwszym z nich stanowi zajecie popularnosci. Drugim jest korzystanie na indywidualnej pozycji. Kazda witryna do robienia blogow planuje znajomy naturalny mechanizm gromadzenia subskrybentow lub" obserwujacych " (obserwujacych/czytelnikow). Im ciekawsze sa Twoje posty-tym wiecej kobiet gromadzi sie wokol ciebie, aby czytac cie w kolko. Blog